| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych
Chelsea w półfinale, porażka drużyny Rasiaka

PAP
ostatnia aktualizacja: 2010/03/08 10:07

Piłkarze Chelsea pokonali Stoke City 2:0 i awansowali do półfinału Pucharu Anglii. W drugim niedzielnym spotkaniu zespół Grzegorza Rasiaka FC Reading uległ Aston Villi 2:4. Polak wszedł na boisko w 71. minucie.

Zawodnicy drugoligowego Reading prowadzili u siebie do przerwy 2:0, ale w drugiej połowie stracili aż cztery gole. Trzy z nich zdobył słynny norweski napastnik John Carew.
W sobotnich meczach ćwierćfinałowych Fulham zremisował z Tottenham Hotspur 0:0, a Portsmouth pokonał Birmingham City 2:0.
W niedzielę wieczorem rozlosowano pary półfinałowe. Rywalem Chelsea będzie Aston Villa, a Portsmouth zmierzy się ze zwycięzcą powtórzonego spotkania Fulham - Tottenham.