Cooltura - Polish Weekly Magazine
prl
       
Czwartek, 16.08.2018 Joachima, Nory, Stefana
| Startuj z nami | Dodaj do ulubionych
Redakcja
Unit 8, 480 London Road, London TW7 4RL
 
Godziny otwarcia: 9.00 – 17.00
 
Tel: 020 8846 3615
 
Fax: 020 8741 9490
 
www.cooltura.co.uk, info@cooltura.co.uk
 
 
Redaktor naczelny
 
Kordian Klaczyński
 
kordian@cooltura.co.uk, wew. 256
 
Z-ca redaktora naczelnego
 
Piotr Dobroniak
 
dobroniak@cooltura.co.uk, wew. 261
 
 
Dziennikarze
 
Sylwia Milan
 
sylwia@cooltura.co.uk
 
Marcin Urban, wew. 248
 
m.urban@cooltura.co.uk
 
Dariusz A. Zeller
 
darek@cooltura.co.uk, wew. 255
 
Dział graficzny wew. 260
 
Agata Olewińska agata@cooltura.co.uk
 
Tomek Woźniczka sergei@cooltura.co.uk
 
Tomek Waleciuk tomasz.waleciuk@cooltura.co.uk
 
Współpracownicy
 
Lidia Barc, Tomasz Borejza, Małgorzata Demetriou, Magdalena Gignal, Piotr Gulbicki, Sergiusz Hieronimczak, Łukasz Marczewski, Marcin Szczepański, Andrzej Świdlicki, Tomasz Wilczkiewicz, Karolina Zagrodna, Radosław Zapałowski
 
Dział marketingu i reklamy
 
Dyrektor marketingu
 
Krzysztof Chowaniec kc@cooltura.co.uk wew. 244
 
Specjaliści ds. sprzedaży
 
Ewa Chmiel evach@cooltura.co.uk, wew. 250
 
Ewa Sułkowska-Leśniara ewa@cooltura.co.uk wew. 245
 
Joanna Rożek joanna@cooltura.co.uk wew. 246
 
Małgorzata Sas gosia@cooltura.co.uk, wew. 263
 
Grzegorz Urbanek g.urbanek@cooltura.co.uk, wew. 249
 
 
Dział ogłoszeń drobnych i prenumerata
 
Ewa Sułkowska-Leśniara drobne@cooltura.co.uk wew. 245
 
Księgowość
 
Radosław Staszewski
radek@cooltura.co.uk
 
Katarzyna Cegiełka
kate@cooltura.co.uk
 
 
Open publication - Free publishing - More cooltura
KomunikatyO portaluLudzie portalupl Reklamauk AdvertisingNasz patronatKonkursyNapisz do nasWyślij materiałPartnerzyrss
Copyright 2008 elondyn.co.uk.
Support: It's done Ltd. - Web Design under Epoznan.pl licence. All rights reserved.